Zaujal Vás některý z kurzů?

Srdečně Vás zvu na objevnou cestu za vlastní tvořivostí…

 

Jak kurzy probíhají?

Kurzy jsou ojedinělé především tím, že probíhají individuálním způsobem, kdy se po celý kurz věnuji pouze Vám nebo se můžete rozhodnout pro kurz ve dvojici a strávit tak netradičním způsobem čas s někým blízkým. Současně si příjemně odpočinete a začnete více důvěřovat vlastním tvůrčím schopnostem.

Kurzy mají pevně danou základní osnovu, ale sami si vyberete jaký typ výrobku byste si chtěli vyrobit a společně vymyslíme, jak budeme postupovat. Ke všem kurzům jsem vypracovala skripta (případně doporučenou literaturu k tématu), takže není problém navázat na znalosti z kurzu i o několik měsíců později, až si zajistíte potřebné vybavení k dané technice.

 

Kde nás najdete?

Kurzy probíhají v Brně Řečkovicích, na ulici Palackého náměstí 2050/9a. V areálu nad restaurací Svatovavřinecký dvůr.

Doprava je možná autem (přímo u areálu je parkoviště) nebo autobusy č. 42, 65 a 70 (zastávka Palackého náměstí). Možné je také dojet tramvají na konečnou v Řečkovicích a kousek sejít na náměstí ke kostelu (cca 5 minut).

Kurzy probíhají většinou ve středy, pátky nebo o víkendu, dopoledne nebo odpoledne. Společně se dohodneme na termínu, který Vám vyhovuje.

Kurzy jsou otevřeny široké veřejnosti, není třeba žádných předchozích odborných znalostí.

Pokud máte o nějaký kurz zájem, kontaktujte mě telefonicky nebo mailem.