Pro zájemce

Zaujal Vás některý z kurzů?

Srdečně Vás zvu na objevnou cestu za vlastní tvořivostí…

 

Jak kurzy probíhají?

Kurzy jsou ojedinělé především tím, že probíhají individuálním způsobem, kdy se po celý kurz věnuji pouze Vám nebo se můžete rozhodnout pro kurz ve dvojici a strávit tak netradičním způsobem čas s někým blízkým. Současně si příjemně odpočinete a začnete více důvěřovat vlastním tvůrčím schopnostem.

Kurzy mají pevně danou základní osnovu, ale sami si vyberete jaký typ výrobku byste si chtěli vyrobit a společně vymyslíme, jak budeme postupovat. Ke všem kurzům jsem vypracovala skripta (případně doporučenou literaturu k tématu), takže není problém navázat na znalosti z kurzu i o několik měsíců později, až si zajistíte potřebné vybavení k dané technice.

 

Kde nás najdete?

Kurzy probíhají v Brně Řečkovicích, na ulici Palackého náměstí 2050/9a. V areálu nad restaurací Svatovavřinecký dvůr.

Doprava je možná autem (přímo u areálu je parkoviště) nebo autobusy č. 42, 65 a 70 (zastávka Palackého náměstí). Možné je také dojet tramvají na konečnou v Řečkovicích a kousek sejít na náměstí ke kostelu (cca 5 minut).

Kurzy probíhají většinou ve středy, pátky nebo o víkendu, dopoledne nebo odpoledne. Společně se dohodneme na termínu, který Vám vyhovuje.

Kurzy jsou otevřeny široké veřejnosti, není třeba žádných předchozích odborných znalostí.

Pokud máte o nějaký kurz zájem, kontaktujte mě telefonicky nebo mailem.

 

Napsali nám

V pátek nám přišla enkaustická sada a Janička každou volnou chvilku tráví malováním. Už si to zkoušela i její kamarádka a děti od mého bratra. Moc se jim to líbí!
Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za Váš laskavý a milý přístup.
 
Marie Bartošíková
 
 
Super kurz Kristy, „žehlíme“ doma o sto šest, moc nás to baví,díky moc!
 
Jana a Lucka Ondráčkovi

 

Dobrý den Kristýno, ještě jednou děkuji za včerejší kurz enkaustiky, který se mi moc líbil.

Simona Klimešová

 

Dobrý den, Kristýno, moc Vás zdravím a ještě jednou děkuji za včerejší super kurz tiffany. Budu teď pilovat, co jsem se naučila včera a pak bych se si ráda přihlásila na nějaké pokračování.

Jitka Valová

 

Dobre vecer slecna Kristina , uz som v autobuse do Bratislavi aj ked unavena ale spokojna a krasnym prastenom a nausnicami. Dakujem velmi pekne za krasny den a za skvele vysvetlenie. Dufam ze sa v buducnosti este uvidime.

Zofia

 

S kursem jsem byla velice spokojená.

Vlaďka

 

Děkuji moc jak za návody, tak za úžasné dopoledne při plstění. Moc a moc se mi to líbilo!!!

Jitka Kotisová

 

Milá Kristýno, kurz plstění se mi velmi líbil. Odpočinula jsem si a inspirovala jste mě nejen po stránce rukodělné.

Díky za to, Hedvika

 

Dlouho jsem se nezadívala na obrazy tak nadšeně jako na ty Vaše, opravdu se mi moc líbí…

Simona

 

Me and my sister Joanna would like to thank you so much for the great time in your atelier in Brno where we could enjoy the course of Resin Jewelry on 26th November. It was very professional prepared course and we learnt a lot from you. It was very interesting for us and full of valuable knowledge. it was pleasure to meet you.

Monika Maj

 

Ještě jednou jsme Vám touto cestou chtěli velice poděkovat za kurz cínování, který se nám velmi líbil. Díky Vám jsme se dozvěděli celou řadu nových informací, získali nové podměty a především se naučili plno nových triků. Sobotní odpoledne strávené na Vašem kurzu bylo velmi příjemné. Ještě jednou děkujeme.

Jana K. + Ladislav A.