Kurz týkající se konstrukce oděvního střihu a jeho modelovacích úprav je vhodný pro všechny zájemce o módní návrhářství, kteří se chtějí naučit jak vytvářet podle  vlastních návrhů zajímavé modely.MN2201croquisAPP

V tomto výukovém bloku se seznámíte se základy klasické krejčoviny, zásadami pro správné měření a metodikou zjišťování tělesných rozměrů, rozdíly mezi průmyslovou a zakázkovou výrobou, vývojem tvorby střihu a naučíte se zhotovit sukně rozmanitých typů (rovná, rozšířená, šesti dílná, sukni se záhyby a protizáhyby, kolovou, půlkolovou a čtvrtkolovou, s rovným i asymetrickým volánem a typ godetové sukně.

Střihy budeme vytvářet přímo na Vaše rozměry a všechny zhotovené střihy si odnesete domů.

V rámci kurzu získáte i skripta obecných informací a všech základních střihů sukní ve zmenšeném měřítku, které snadno aplikujete na Vaše projekty.

Kurz probíhá individuální formou, kde se věnuji pouze Vám a máte tak možnost konzultovat vše, co Vás zajímá.

Kurz probíhá od 9/10 h do 16/17 h., s hodinovou pauzou na oběd, případně je možné rozdělení na dva kratší výukové bloky.

 

Základní cena kurzu: 1600 Kč

Zvýhodněná cena pro 2 osoby: 2800 Kč

 

V případě zájmu je možné domluvit se i na pokračování, kde podle Vámi vybraného střihu ušijete na stroji pod mým vedením celou sukni.

Kurzy často udělají radost darované k narozeninám a podobným příležitostem, pro tyto příležitosti mohu vystavit dárkový poukaz. Dárkové poukazy mají platnost půl roku od vystavení.

 

 

Chci se přihlásit:

*