Enkaustika je technika malby jejíž kořeny najdeme už ve starověkém Egyptě. Na kurzu se seznámíte s historií této zajímavé techniky, stejně jako se všemi pomůckami, které se za posledních dvacet let na trhu objevily a tradiční enkaustiku tak zpřístupnily všem, kteří mají rádi tvořivou práci a chtějí se o sobě prostřednictvím barev něco dozvědět a současně si příjemně odpočinout. Malování vosky s krásnými sytými barvami přináší spoustu překvapení a radosti. Jedná se o jednoduchou relaxační techniku, používanou často jako součást arteterapie. Je vhodná pro každého, dospělé i děti.

Na kurzu se naučíte vytvářet zajímavé abstraktní stejně jako konkrétní tématické obrázky s přírodními náměty.

Pomohu Vám zorientovat se v široké nabídce dostupných enkaustických pomůcek a vybrat si kvalitní vosky, papíry, škrabky apod.

Kurz je čtyřhodinový, po celou dobu kurzu pracujete s profesionálními nástroji. V ceně kurzu je veškerý materiál a skripta, která Vás technikou kdykoli znovu provedou.

Kurzy často udělají radost darované k narozeninám a podobným příležitostem, pro tyto příležitosti mohu vystavit dárkový poukaz. Dárkové poukazy mají platnost půl roku od vystavení.

 

Základní cena kurzu: 1200 Kč

Zvýhodněná cena pro 2 osoby: 2000 Kč

 

 

 

Chci se přihlásit:

*