Na kurzu se naučíte základní technologické postupy měkkého pájení neboli cínování. Jak pracovat s pájkou, letovací vodou či bezolovnatým cínem, jak vsadit do šperku přírodní kameny a fusingová skla, jak pracovat s drátky a také s kladívkem a kovadlinkou.

Věnovat se budeme také dekorování šperku (kuličkám, strukturám) a dozvíte se o možnostech povrchových úprav.

Pracovat budete po celou dobu kurzu na vlastním návrhu šperku. Vhodné je přinést si předem vytvořené návrhy, na kurzu můžete jakýkoli návrh zkonzultovat a nechat si poradit při jeho realizaci. Samozřejmě je možné tvořit i spontánně, každému co vyhovuje. Šperky vyrobené na kurzu si odnesete domů.

Kurz je čtyřhodinový. V ceně kurzu je veškerý potřebný materiál (bezolovnatý cín, přírodní polodrahokamy nebo originální spékaná fusingová skla, zapůjčení veškerého nářadí, bižuterní komponenty, měděné pláty…)

Ke kurzu obdržíte také  skripta, která Vás technikou kdykoli znovu provedou a doporučení, kde nejlépe sehnat potřebné vybavení.

Kurzy často udělají radost darované k narozeninám, pro tyto příležitosti mohu vystavit dárkový poukaz. Dárkové poukazy mají platnost půl roku od vystavení.

Základní cena kurzu: 1200 Kč

Zvýhodněná cena pro 2 osoby: 2000 Kč

 

 

Mám zájem se přihlásit:

*